o nas

Mały Domek Plus powstał jako uzupełnienie Małego Domku, wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i sprzyjając integracji rodziny. Oparty jest o filozofię rodzicielstwa bliskości, gdzie mama i dziecko tworzą silną więź emocjonalną, mającą wpływ na całe jego przyszłe życie. Właśnie dlatego w Domku stworzyliśmy ofertę i warunki do zajęć dla mam z najmłodszymi maluchami, które mogą towarzyszyć mamie, czy to w aktywności fizycznej, czy w innych zajęciach. To tu mama znajdzie dla swojego szkraba kącik z ciekawymi, sensorycznymi zabawkami oraz przestrzeń przyjazną dla siebie i dziecka.

Do tego miejsca zapraszamy również kobiety w ciąży, które w ciszy i spokoju mogą skorzystać z zajęć dedykowanych tylko dla nich, przygotowanych przez wysokiej klasy specjalistów.

Jeśli natomiast mamy szukają kreatywnego miejsca dla organizacji urodzin dla swoich pociech, a mają dość hałaśliwych miejsc, które nadmiarem bodźców onieśmielają dziecko, to miejsce jest do Państwa dyspozycji. Czeka na dzieciaki doświadczona animatorka, zaprojektowana specjalnie dla dzieci sala urodzinowa oraz profesjonalna sala taneczno-ruchowa.

Istnieje możliwość organizacji kreatywnych i inspirujących urodzin tematycznych, szczegóły pod numerem telefonu 575 550 530 oraz na kontakt@malydomekzgierz.pl.

kontakt

null

ul. Żytnia 76, 95-100 Zgierz

null

575 550 530

null

kontakt@malydomekzgierz.pl